articles

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Služby

 

1) Montážní práce

- technologické komplexy

- výrobní linky

- ocelové konstrukce

obrázek1

Provádíme montáže, demontáže a opravy výrobních zařízení, jejich stěhování a instalaci i za pomoci horolezecké techniky.Všichni naši mechanici, zámečníci a elektrikáři jsou držiteli osvědčení způsobilosti pro svoji odbornost i práci ve výškách.

 

 

2) Průmyslový úklid a úklid horolezeckou technikou

- odprašnění ocelových konstrukcí průmyslových hal
- čištění skleněných fasád a oken
- čištění a odmašťování technologií suchým ledem
- čištění opláštění budov
- odsávání prachu v horkém prostředí - tavící agregáty, pece atd.
- odstávkové čištění technologií a konstrukcí
- čištění vnitřků sil

 

obrázek2

Průmyslový úklid ve výškách je již od roku 1990 naší specializací. K čištění konstrukcí od prachového nánosu používáme metodu odsávání. Vlastníme technologie na odsávání všech druhů odpadů pevných i kapalných s výkonem 1,5 - 11 kilowatt. Naši výškoví specialisté se dostanou tam, kde nelze manipulovat s plošinou a odstranit tak nánosy prachu z míst, která jsou velmi těžko dostupná. Padání prachu z nich může ohrožovat kvalitu výroby a taktéž hrozí nebezpečím vzplanutí.  Naše výkonné odsávací jednotky jsou schopné likvidovat prach i ve výšce okolo 30 metrů. Zapojením odlučovače můžeme odsávat i velmi horké nečistoty z povrchů tavících agregátů, sklářských pecí či jiných zdrojů tepla.

 

 

3) Průmyslová automatizace

 


- dopravníky
- balící systémy
- speciální robotická zařízení
- opravy, údržba a repase výrobních linek
- montáže a stěhování technologií

- jednoúčelová zařízení

 

Poskytujeme kompletní servis. Ve spolupráci se společností Metaltecno s.r.l. Italia realizujeme návrhy řešení, projekty, výrobu, instalaci, oživení a servisní práce. Servis poskytujeme také na stávajících technologiích včetně pravidelné údržby a pozáručního servisu.  Jsme neustále v kontaktu s našimi zákazníky a dokážeme pružně reagovat na jejich pořadavky po celé ČR. Naše servisní služba - mechanici, elektrikáři, programátor je zákazníkovi k dispozici 24hodin denně včetně sobot, nedělí a všech svátků. Společně s firmou Metaltecno s.r.l. Italia jsme realizovali více jak 20 projektů po celé Evropě a USA. Našimi zákazníky jsou zejména firmy z oblasti zpracování skla, výroby pneumatik, tiskárny.

Více informací najdete na:  www.metaltecno.eu


 

4) Stěhování břemen na vzduchových polštářích

Výhodou tohoto systému je snadný přesun - břemeno o hmotnosti 1000kg se posouvá silou 10N, přesná instalace, snadná manévrovatelnou, nezanechává stopy na podlaze. Stěhovat lze celé výrobní linky – bez demontáže, regály - bez nutnosti vyprázdnění, ve stísněných podmínkách nepotřebujeme prostor pro VZV, Zařízení je bezhlučné a stačí běžné rozvody vzduchu.

video: https://www.youtube.com/watch?v=uNLFwoFfFMA